Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii de asigurări auto - asigurări obligatorii tip RCA (AB-25 CJA, AB-10-ZFR, AB-10-ZGP, AB-10-ZGO, AB-07-CJA, AB-30-CJA, AB-09-AXN, AB-11-CSH, AB-71-WPY, AB-15-CJA, AB-09-CKC, AB-08-KAY, AB-10-UYJ, Certificat înregistrare Nr.388, AB-10-UST) și asigurări facultative tip CASCO pentru anul 2021(AB-25-CJA, AB-15-CJA, AB-10-ZFR, AB-10-ZGP, AB-10-ZGO, AB-30-CJA, AB-09-AXN, AB-11-CSH, AB-71-WPY, AB-99-WAB, AB-02-CJA, AB-11-WAB, AB-20-WAB, AB-31-WAB, AB-08-HJX, AB-10-UYJ, Certificat înregistrare Nr.388, AB-10-UST) în conformitate cu Formularul de propunere tehnicã și financiarã transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 11935/31.05.2021. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potenţial generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achiziţiile publice, vor refuza prezenta achiziţie directa. Persoanele cu funcţii de decizie din cadrul autorității contractante sunt publicate pe site-ul Consiliului Județean Alba: www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28095827
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,61 RON
- Valoare atribuită
- 33,61 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.