Atribuită
Cumpărare directă
CENTRALA CERBER C 52 = 3 BUC; TASTATURA KP 106 P = 5 BUC; DETECTORI MISCARE LC 100 = 30 BUC; ACUMULATORI 12V 7A =6 BUC; SIRENA SA 11= 3 BUC; BARIERA PERIMETRALA ABS-150 m = 1 BUC; COMUNICATOR GSM =2 BUC; CABLU SPECIAL = 500m ; MANOPERA INSTALARE + PROGRAMARE ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET NR. : 156/08.02.2021.
- Număr anunț
- DA28054964
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Petre S. Aurelian" Slatina (CUI 4491113)
- Furnizor / câștigător
- TICONI PROTECTIE SI PAZA SRL (CUI 17801020)
- Cod CPV
- 45312200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,22 RON
- Valoare atribuită
- 10,22 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.