Atribuită Cumpărare directă

cartus HP 1022 1 buc x 25.21 lei cartus Samsung ML1675 1 buc x 54,62 lei cartus Canon CRG725 1 buc x 25.21 lei cablu USB 4,5m 1 buc x 8,40

Număr anunț
DA27897961
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI ALBA (CUI 5531224)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113 RON
Valoare atribuită
113 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113 RON

din 113 RON estimat