Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare Pachet Tonere şi Cartuşe - 21 articole: Toner kyocera ecosys tk-1170 black, original. – 5 buc; Cartuș canon cli 8 magenta (cli 8m), original- 3 buc; Cartuș epson c13t755240 xl cyan (t7552 xl), original– 2 buc.; Toner canon fx10, original.- 2 buc; Cartuș hp 920xl yellow, original.- 6 buc; Cartuș hp 920xl cyan, original- 6 buc; Cartuș hp 920xl magenta, original- 6 buc; Cartuș hp 920xl black, original- 6 buc; Toner kyocera tk475, original- 2buc; Toner hp 49a/53a, compatibil - 18 buc.; Toner lexmark mx 310/410/510de, compatibil- 18 buc; Toner samsung mlt-d1052l, original- 2 buc; Toner canon fx10/12a, compatibil- 4 buc; Toner lexmark c792 magenta compatibil- 1 buc; Cartuș canon pgi-525pgbk original- 15 buc; Cartuș canon cli-526 bk original- 5 buc; Cartuș canon cli-526 c original - 5 buc; Cartuș canon cli-526 y original - 5 buc; Toner hp 42a, compatibil - 2 buc; Toner canon c-exv18, compatibil - 2 buc; Toner canon cexv33, compatibil - 10 buc. conform Formularului de propunere tehnicã și financiarã transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 10883/17.05.2021. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu funcții de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27981759
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,50 RON
- Valoare atribuită
- 11,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.