Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIALE TEXTILE

Număr anunț
DA34475959
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.539.489 RON
Data publicării
10.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.539.489 RON