Atribuită
Cumpărare directă
ELEMENT FILTRANT 0330 R010 ON-1 buc, ELEMENT FILTRANT 0160 D 010 ON-1 buc, ELEMENT FILTRANT 0110 D 010 ON-1 buc, ELEMENT FILTRANT 0060 D 010 ON-2 buc, ELEMENT FILTRANT 0025 S125 W-2 buc, ELEMENT FILTRANT SORB 0050 S 125 W/-BO2-1 buc, ELEMENT FILTRANT 0100 S125 W/-BO.2 SORB-1 buc, FILTRU B7476-1 buc, FILTRU WK712/2-1 buc, FILTRU AER-1 buc,
- Număr anunț
- DA27947178
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- SILMECOM SRL (CUI 9139194)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,52 RON
- Valoare atribuită
- 1,52 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.