Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Inverter 12.000 BTU Hisense model AS-12UW4RYRCA01A EU model Set CA35YR*A EU model INDOOR CA35YR*AG EU model OUTDOOR CA35YR*AW New model Type T1, H/P, INVERTER Performance Pdesign Cooling W 3400 Pdesign Heating Average W 2700 SEER Cooling 6.1 SCOP Heatling Average 4 Energy Class Cooling A++ Energy Class Heatling Average A+ Cooling Capacity W 3400(1000-4000) Heating Capacity W 3800(1000-4200) Input-Cooling W 1140(190-1600) Input-Heating W 1050(190-1600) Pdesign Heating Warmer W 3200 SCOP Heatling Warmer 5.1 Energy Class Heatling Warmer A+++ Moisture Removal L/H.r 1.2 Air Circulation m3/h 550 EER for Cooling W/W 2.98 COP for Heating W/W 3.62 Max current A 8 Refrigerant R32 Refrigerant charge volume g 620 Indoor Unit Noise Level - Sound Power dB (A) 56 Indoor Unit Noise Level - Sound Pressure dB (A) 39/38/36/34/31/28 Outdoor Unit Noise Level - Sound Power dB (A) 62 Outdoor Unit Noise Level - Sound Pressure dB (A) 54 Annual energy consumption(cooling) kWh/a 195 Annual energy consumption(heating) warmer 878 average 945 colder / Power Supply Voltage, Frequency, Phase V 220-240V~,50Hz,1P Rated Current Cooling (A) 5 Heating (A) 4.7 System Compressor type Rotary Compressor Model No. KSK89D59UEZC Compressor MFG GMCC Expansion Device Capillary Evaporator Copper tube and Aluminum Fin Condenser Copper tube and Aluminum Fin Materiale instalare (3ml): incluse; Manopera instalare: inclusa
- Număr anunț
- DA28085061
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,18 RON
- Valoare atribuită
- 6,18 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.