Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,3% sub estimat
Servicii verificare hidranți, stingătoare, prize de pământ (PRAM) și paratrăsnete
- Număr anunț
- SCN1027269
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- ANGELS SRL (CUI 1965549)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.914 RON
- Valoare atribuită
- 11.383,95 RON 50,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 11:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1010520
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032091
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii verificare hidranti stingatoare PRAM.pdf.p7s
- Contract servicii verificare hidranti stingatoare PRAM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032091.pdf
- Formular de oferta financiara.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 22.914 RON Adjudecat: 11.383,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de verificare a hidranților interiori și exteriori Cen… | 5.335 RON | — | |
| 2 | Servicii de verificare a hidranților interiori și exteriori Cen… | 3.245 RON | — | |
| 3 | Servicii de verificare stingătoare de incendiu Centre COPII | 3.926 RON | ANGELS S.R.L. | 6.639,36 RON |
| 4 | Servicii de verificare stingătoare de incendiu Centre ADULȚI | 2.048 RON | — | |
| 5 | Servicii de verificare prize de pământ (PRAM) și paratrăsnete C… | 5.040 RON | S.C. IASISTING GRUP SRL S.R.L. | 4.744,59 RON ↓5,9% |
| 6 | Servicii de verificare prize de pământ (PRAM) și paratrăsnete C… | 3.320 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANGELS SRL CUI RO 1965549
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
IASISTING GRUP SRL CUI 28957564
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANDRAG REIGOS SRL CUI 30048698
Valoare atribuită
11.383,95 RON
din 22.914 RON estimat
50,3%
Adjudecat la 49,7% din estimat · economie 11.530,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.