Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat
Acord cadru de achiziţie publică de servicii de curăţenie
- Număr anunț
- SCN1026967
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.000 RON
- Valoare atribuită
- 363.000 RON 33,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 10:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1012419
- Termen limită
- 06.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031633
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru.doc.p7s
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Contract subsecvent.doc.p7s
- FisaDate_DF1031633.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MIDO JOBS SERVICES CUI 29821411
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
363.000 RON
din 546.000 RON estimat
33,5%
Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 183.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.