Atribuită Anunț de participare

Contract de proiectare și executie lucrări aferent obiectivului de investiţie „Locuinţe de serviciu, judeţul Arad, orașul Ineu, strada Aleea Oituz, nr. 16”.

Număr anunț
SCN1027261
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
Furnizor / câștigător
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6390298)
Cod CPV
45211000-9 · Lucrari de constructii de imobile colective si de case individuale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.976.572,66 RON
Valoare atribuită
2.095.002,39 RON
Data publicării
19.11.2018 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1012715
Termen limită
11.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032216

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
DACODRIN S.R.L. CUI RO 1681210

Valoare atribuită

2.095.002,39 RON

din 1.976.572,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.