Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare buldoexcavator în cadrul proiectului “Achiziție buldoexcavator pentru comuna Stănești, județul Vâlcea”
- Număr anunț
- SCN1027259
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.666,36 RON
- Valoare atribuită
- 260.494 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 10:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1010232
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028270
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 03. Formulare.pdf.p7s
- 04. Model contract furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028270.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
260.494 RON
din 260.666,36 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 172,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.