Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si service centrale termice tip Ferroli Bluehelix PRO 32 ,2 buc : 300 lei Tarif interventii la cerere ( de luni pana vineri , interval orar 07.00-18.00, conform programului unitatii sanitare ) : 4 ore x 100 lei =400 lei Contractul se incheie pentru perioada 01.05.2021- 31.12.2021
- Număr anunț
- DA27902495
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOCLIMA SRL (CUI 12267509)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.