Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
achizitie vaccin de uz veterinar - vaccin anticarbunos
- Număr anunț
- SCN1027235
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR IALOMITA (CUI 4231652)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 19.316 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1009995
- Termen limită
- 29.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032109
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Valoare atribuită
19.316 RON
din 22.000 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 2.684 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.