Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,8% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE LEGUME SI FRUCTE
- Număr anunț
- SCN1027219
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.558,60 RON
- Valoare atribuită
- 240.299,60 RON 7,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1010814
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031647
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LEGUME FRUCTE_signed.pdf
- CLAUZE CONTRACTUALE LEGUME FRUCTE_signed.pdf
- FisaDate_DF1031647.pdf
- MODEL FORMULARE_signed.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI RO 11805367
Valoare atribuită
240.299,60 RON
din 260.558,60 RON estimat
7,8%
Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 20.259 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.