Atribuită
Cumpărare directă
DANONE IAURT NATURAL 3.5%GRASIME 130G 1 100 / 100 / 100 0.8 / 80 333914 ARO CASCAVAL 500G 1 8 / 8 / 8 10.89 / 87.12 0X2G FARES CEAI CAPSUN/FR.PAD 2 7 / 7 / 7 4.73 / 33.11 84640 40G CROCO STICKS 10 40 / 40 / 40 4.87 / 194.8 372744 ALASKA POLLOCK FILE COD CONGELAT 420G ❄ 1 20 / 20 / 20 11.14 / 222.8 105340 ALKA MINI PRAJITURA CASEI MERE 60G 10 15 / 15 / 15 17.35 / 260.25 367311 AMATA PULPA ROSII 400G 1 80 / 80 / 80 3.08 / 246.4 336854 ARDEI KAPIA ROSU 1 kg 9,005 / 9,005 / 9 kg 12.28 / 110.54 368762 ARO BRANZA TOPITA SMANTANA 140G 1 14 / 14 / 14 2.69 / 37.66 82240 ARO CARTOFI CONGELATI 2500G ❄ 4 1 / 1 / 1 37.76 / 37.76 114362 ARO CASTRAVETI IN OTET 6-9CM, 680G 3 8 / 8 / 8 11.04 / 88.32 101321 ARO FASOLE VERDE TAIATA 680G 3 12 / 12 / 12 10.33 / 123.96 362017 ARO MALAI 1KG 6 5 / 5 / 5 8.91 / 44.55 113642 ARO MUSCHI FILE 1 kg 7,308 / 7,308 / 7 kg 21 / 153.47 405099 ARO OUA M 1X30 BUCATI 30 8 / 8 / 8 10.83 / 86.64 243088 ARO SALATA ICRE HERING 80G 4 4 / 4 / 4 3.88 / 15.52 275027 ARO SPANAC TOCAT CONGELAT 1KG ❄ 1 6 / 6 / 6 5.4 / 32.4 343762 ARO TELEMEA DE VACA CCA 500G 1 kg 18,06 / 18,06 / 18 kg 17.11 / 309.01 412435 BANANE 3-4 KG 1 kg 18,14 / 18,14 / 19 kg 4.39 / 79.63 252662 CAMPIS MICI BUCUR CONGELATI 900G 1 6 / 6 / 6 13.75 / 82.5 103560 CARTOFI ALBI CALIBRUL 65+ 10KG 1 8 / 8 / 8 13.19 / 105.49 301365 CASTRAVETI FABIO 1 kg 6,9 / 6,9 / 7 kg 5.91 / 40.75 103815 CEAPA GALBENA 1 kg 19,82 / 19,82 / 20 kg 1.64 / 32.5 384325 DELIKAT BORS MAGIC LEGUME 65G 5 6 / 6 / 6 10.9 / 65.4 287337 D
- Număr anunț
- DA27953531
- Autoritate contractantă
- Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,62 RON
- Valoare atribuită
- 5,62 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.