Atribuită Cumpărare directă

5kg smantana 12% , galeata-1 buc 30 oua l vanbet-4 set 280g br top smantana triungh-20 buc 2500g mc amestec Mexican-6 buc tacam de pui cg Transavia-3.696kg 10kg pulpe pui sup cu spate cg-2 buc piept pui dez piele cg-10.386kg mere lden-17.10kg portocale plasa kg-4buc lamai 2 kg mc-2 buc ceapa galbena -10.03kg morcovi-9.21kg sfecla rosie-10.095kg 800g alexstar pasta tomate-9 buc 1l unisol ulei-12l 1kg margaritar zahar-2 bax 1l bistrita otet-1 bax 5kg barila penne-1 buc 500g anzani spaghetti-26buc 1kg deroni orez -12 g 900g d ale gurii fasole-6 buc 270g crenwurstila muster-12buc 1kg dobrogea faina 000-10kg 7 days croissant cacao-3cutii 35g magura rulada -4 cutii 52g merlin crt cacao-5 cutii

Număr anunț
DA27975995
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,60 RON
Valoare atribuită
1,60 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,60 RON

din 1,60 RON estimat