Atribuită
Cumpărare directă
0g RIOBA UNT PORTIONAT 82%-3 TIPLE 2500G MC FASOLE VERDE TAIATA-6 BUC 2500G CAT MAZARE VERDE-5 BUC PULPE PUI INF TV VANBET -1.754KG PULPE PUI CU OS PG VANBET-2.552KG TACAM DE PUI CG TRANSAVIA-3.607KG 10KG PULPE PUI INFERIOARE -CG-1BAX 1KG FICAT UI CG SEARA-11BUC PULPE PUI SUP `5KG CG RANSAVIA-17.325KG MERE IDARED-33.21KG CEAPA GALBENA-20.25KG MORCOVI-9.97KG VARZA NOUA-15.49KG 800G SULTAN TOMATE 24%-10 BUC 4100G ALEXSTAR CASTRAVETI 12-15CM-2 BUC 4230G ETHRAS GOGONELE INTREGI-2 BUC 1L UNISOL ULEI FL SOARELUI -3 BAX (6 BUC / BAX) 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL-2 BAX (10 BUC / BAX ) 2150G MC GEM PIERSICI-2 BUC 20G ROUA FLORILOR MIERE SALCAM-1 BAX 1KG DERONI SARMALE-2 BAX (6 BUC /BAX) 900G FL FASOLE ALBA BOB MARE -1 BAX (6 BUC /BAX) 900G FL FASOLE ALBA BOB MARE-4 BUC 1KG SANO VITA MULSI CU FRUCTE-6BUC 7 DAYS CROISSANT CACAO-3 SET (30 BUC / SET) 36G DISPLAY EUGENIA VANILIE-8 SET (24 BUC /SET ) 46G JOE XXL NAPOLITANA -12 SET (10 BUC /SET
- Număr anunț
- DA28019427
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,82 RON
- Valoare atribuită
- 1,82 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.