Atribuită
Cumpărare directă
212257 7DAYS MAX CROISSANT CACAO 85G 20 20 / 20 / 20 34.91 / 698.2 279523 CIOCOLATA MILKA LAPTE 100G 3 134 / 134 / 134 10.63 / 1424.42 387280 FUZE TEA PEACH 0.5L 12 34 / 34 / 34 30.31 / 1030.54 413419 JOE NAPOLITANE CU CACAO 160G 1 400 / 400 / 400 3.25 / 1300 403382 KINDER BUENO WHITE 39G 12 34 / 34 / 34 21.84 / 742.56 338161 OREO BISCUITI 66G 1 400 / 400 / 400 1.2 / 480 396290 OTI SACOSA BIO 5KG 50BUC 1 9 / 9 / 9 16.16 / 145.44 111473 SKITTLES FRUCTE 38G 14 29 / 29 / 29 17.03 / 493.87 224417 SNICKERS 50 G 8 50 / 50 / 50 12.36 / 618
- Număr anunț
- DA28061619
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI AZUGA (CUI 2843850)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,93 RON
- Valoare atribuită
- 6,93 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.