Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE ECOTAXA 1.35 LEI MANOPERA INLOCX2 FRANA SPATE 1.80H X 88.24 LEI INLOCX2 BRAT INF SEMITREN FA 2.40H X 88.24 LEI CTR GEOM TRENURI FATA SI SPTATE 1.20H X 88.24 LEI REG PARA TRENURI FATA SI SPATE 0.30H X 88.24 LEI REVIZIE VEHICUL 2.50H X 88.24 LEI PIESE GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI 1BUC X9.90 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 41.64 LEI FILTRU AER 1BUC X 40.76 LEI FILTRU HABITACLU 1BUC X 43.90 LEI SABOTI FRANA 1BUC 342.42 LEI COL ARCURI FRANA 1BUC X 293.10 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA DR ECHIPA 1BUC X 250.12 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA STANGA EC 1BUC X 250.12 LEI DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 1L 1BUC X 32.81 LEI DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 4L 1BUC X 114.71 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 1BUC X 21.03 LEI SPRAY VASELINA CUPRU 0.20 X 55.10 LEI PIULITA FIXARE M12X125 2BUC X 11.35 LEI DISC EFICINET 1BUC X 19.01 LEI SURUB M6 10BUC X 2.18 LEI TOTAL SERVICII: 2.239,38 LEI
- Număr anunț
- DA27992500
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL COVASNA (CUI 5085105)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,24 RON
- Valoare atribuită
- 2,24 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.