Atribuită
Cumpărare directă
Tryptic soy agar 500 g; Tryptic soy broth casein-peptone 500 g x 2 bucati; Sabouraud glucose agar with chloramphen 1 bucata; Thioglycollate broth for microbiology 500g; EE Mossel broth 500 g; Cetrimide agar pseudomonas selective 500g; Nunc(R) petri dishes diam H 90MM Preturi modificate conform ofertei nr.0923133376-0/14.04.2021
- Număr anunț
- DA27991906
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,84 RON
- Valoare atribuită
- 3,84 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.