Atribuită Cumpărare directă

UAT Mun.Botosani doreste sa achizitioneze "Produse de curatenie" in conformitate cu cerintele caietului de sarcini si anuntul publicitar nr.ADV1213358 / 19.05.2021 si cele de asumate in oferta transmisa de dumneavoastra in SEAP si pe adresa de e-mail a autoritatii contractante , respectiv achizitii@primariabt.ro.

Număr anunț
DA28048367
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,92 RON
Valoare atribuită
19,92 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
25.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,92 RON

din 19,92 RON estimat