Atribuită
Cumpărare directă
1.Colectarea separată, transport separat si tratarea deseurilor similare reziduale la tariful de 105,00 lei/mc fara TVA a unei cantitati estimate de 200 mc generate de AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI in perioada 01.05.2021-31.12.2021; 2.Colectarea separată, transport separat si tratarea deseurilor verzi-biodegradabile la tariful de 135,00 lei/mc fara TVA a unei cantitati estimate de 40 mc generate de AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI in perioada 01.05.2021-31.12.2021; 3.Inchiriere containere cu capacitatea de 1,1 mc pentru colectare deseuri similare reziduale astfel la tariful de 35 lei fara TVA/bucata/luna in perioada 01.05.2021-31.12.2021 astfel: 2 buc/luna. Valoarea estimata a contractului este de (200 mc X 105,00 lei/mc) + (40 mc X 135,00 lei/mc) + (35 lei/buc/luna X 2 buc/luna X 8 luni) = 26.960,00 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27959888
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,96 RON
- Valoare atribuită
- 26,96 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.