Atribuită Cumpărare directă

REPARATII IMPRIMANTE CONFORM FISELOR DE CONSTATARE NR.6238 / 01.03.2021 ; 6239 / 01.03.2021 ; 6242 / 08.03.2021 ; 6256 / 05.04.2021 ; 6261 / 07.04.2021 ; 6262 / 07.04.2021 ; 6265 / 20.04.2021

Număr anunț
DA28021239
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522 RON
Valoare atribuită
522 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522 RON

din 522 RON estimat