Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie sistem de sunet cf. oferta 459/21.05.2021: 1. Incintă acustică FBT VERTUSE 406-2A - 2BUC ; 2. Subwoofer activ – FBT BASS CLA 118 SA - 4BUC ; 3. Cablu multicore de scenă – Multicore PROSNAKE MTS 2408 - 1BUC, achizitia se va finaliza cu contract intre parti. Produsele vor fi livrate toate o data, insotite în mod obligatoriu de factura si certificate de garantie ale produselor.
- Număr anunț
- DA28045555
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,61 RON
- Valoare atribuită
- 33,61 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.