Atribuită
Cumpărare directă
SU001A8286 SET STERGATOARE PARBRIZ - 7 buc x 145,87 lei SU001B2951 STERGATOR LUNETA - 7 buc x 34,22 lei 0392023004 POMPA ELECTRICA DE APA PAD1 - BOSCH - 1 buc x 169 lei KAN006 CANISTRA METAL 20 LITRI BORG - 2 buc x 80 lei 8683560 FILTRU AER MOTOR - 1 buc x 58,51 lei 8653668 FILTRU COMBUSTIBIL - 1 buc x 77,06 lei 30780376 FILTRU AER HABITACLU - 1 buc x 67,81 lei 1457429249 FILTRU ULEI P9249 - BOSCH - 1 buc x 16 lei 6001997196OE ANTIGEL GLACEOL - VERDE RX TIP D 1 LT. - O.E. - 30 buc x 16,10 lei P 999-G12 LICHID ANTIGEL ROSU G12 (1.5) - HEPU - 13 buc x 22,80 lei FBX100 LICHID FRANA DOT4 1L - FERODO - 10 buc x 16,50 lei 780003WD SPRAY LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD40 SMARTSTRAW 450ML - 50 buc x 21,50 lei
- Număr anunț
- DA28071994
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,83 RON
- Valoare atribuită
- 3,83 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.