Atribuită
Cumpărare directă
JANTA TABLA 5.5JX16 - VW CRAFTER 2016 NUMAR DE REFERINTA: 2E0601019AC PRET DE CATALOG: 320,29 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34324000-4 Roti, piese si accesorii (Rev.2) DESCRIERE: 2E0601019AC JANTA OTEL 5.5JX16 HMA117 [ARGINTIE] - O.E. 4 Increase value Decrease value 320,29 1.281,16 JANTA OTEL 6JX15" - LODGY/DOKKER NUMAR DE REFERINTA: 403004319R PRET DE CATALOG: 162,08 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34324000-4 Roti, piese si accesorii (Rev.2) DESCRIERE: 403004319R JANTA OTEL OE 6JX15" ET40 LODGY/DOKKER - O.E. 4 Increase value Decrease value 162,08
- Număr anunț
- DA28066915
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34324000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,93 RON
- Valoare atribuită
- 1,93 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.