Atribuită Cumpărare directă

kit semnatura electronica - 12 luni, pentru Nan Costel, la pretul unitar de 90 lei, fara TVA. Achizitie conform referat aprobat nr. 1375/26.01.2021 - Biroul Achizitii Publice si Valorificare active.

Număr anunț
DA28036952
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat