Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare bunuri mobile, debitori SC MITCOB STEEL SRL si GOLDEN ROSE EXIM SRL/ referat de necesitate nr. 7656/15.04.2021 si 8692/29.04.2021

Număr anunț
DA27968640
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
THOT SRL (CUI 15667917)
Cod CPV
71324000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,13 RON
Valoare atribuită
1,13 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,13 RON

din 1,13 RON estimat