Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de spălare exterioară și interioară a autovehiculelor aparținând Poliției Locale Galați, după cum urmează: - autoturisme - 20 buc. x 1 spălare/lună x 24 lei/buc. = 480 lei/lună, fără TVA; - SUV -uri - 6 buc. x 1 spălare/lună x 28 lei/buc. = 168 lei/lună, fără TVA; - microbuze - 2 buc. x 1 spălare/lună x 33 lei/buc. = 66 lei/lună, fără TVA. Valoarea totală a serviciilor - 714 lei/lună x 7 luni (iunie - decembrie) = 4.998 lei, fără TVA. Durata contractului este până la 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire pentru perioada 01.01.2022 - 30.04.2022, în funcție de extinderea resurselor financiare alocate cu această destinație și cu menținerea prețului unitar neschimbat pe toată durata derulării contractului și a prelungirii acestuia. Serviciile de spălare auto se prestează conform caietului de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA28092555
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI 6245590)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5 RON
- Valoare atribuită
- 5 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.