Atribuită
Cumpărare directă
1 RP70-050 Supapa de siguranta RP-70 (Belarus)(RP70-050) 1 buc x 150 lei 2 GE25 Rulment GE25 (SSP25)(GE25) 4 buc x 8.40 lei 3 50-1601215 Arbore a furcii de ambreiaj MTZ(50-1601215) 1 buc x 45.82 lei 4 80V-1108300-A-02 Cablu de acceleraţie MTZ (L=1550 mm)(80V-1108300-A-02) 1 buc x 45 lei 5 240-1003027 Dop cap cilindru MTZ (D=35.H=9)(240-1003027) 10 buc x 6.17 lei 6 240-1005115-04 Volant D-240.243 MTZ(240-1005115-04) 1 buc x 880.63 lei 7 50-3502068 Arcul discului de frînă MTZ(50-3502068) 3 buc x 2.52 lei 8 52-2203012 Bulon al arborelui cardanic MTZ-82 (cu piuliţa )(52-2203012) 8 buc x 2.26 lei 9 85-1601130-01 Disc de ambreiaj MTZ-1221(85-1601130-01) 1 buc x 201.68 lei 10 100-1601090 Coş de ambreiaj MTZ (tip nou)(100-1601090) 1 buc 731.09 lei 11 85-4202100-01 Banda tobei APP MTZ (56 mm)(85-4202100-01) 1 buc x 89 lei 12 50-1601180 Mufa de cuplare a ambrejului MTZ (in ansamblu)(50-1601180) 1 buc x 79.83 lei 13 240-1007032-01 Bucsa supapei D-240.245 (analog)(240-1007032-01) 16 buc x 2.74 lei 14 85-3502040 Disc de frînă MTZ TRIBO(85-3502040) 4 buc x 16.81 lei 15 50-3502040 Disc de frînă MTZ TRIBO(50-3502040) 2 buc x 16.81 lei 16 208 Rulment 208(208) 2 buc x 15 lei 17 18-1845 S/repar MTZ (p/s,a/cauciuc,plin)(18-1845) 1 buc x 16.81 lei 18 7402.3708000 Demaror MTZ
- Număr anunț
- DA28004912
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUTESTI (CUI 4342740)
- Furnizor / câștigător
- MASTER LUX SRL (CUI 18563694)
- Cod CPV
- 16810000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,45 RON
- Valoare atribuită
- 4,45 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.