Atribuită
Cumpărare directă
.|Fir motocoasa (damil) 2.4mm rola 240m Husqvarna OptiRound|buc|4.00|134.6000|538.40|102.30|0.00| 2.|Ulei amestec 2T Husqvarna 1:50 LS+ 1 L|buc|1.00|57.6471|57.65|10.95|0.00| 3.|Cap (tambur) motocoasa Husqvarna T35 M10 (Cap motocoasa)|buc|2.00|100.8403|201.68|38.32|0.00| 4.|Cap (tambur) motocoasa Husqvarna T35 M12 (Cap motocoasa)|buc|2.00|100.8403|201.68|38.32|0.00| |||||||| |TOTAL|1,189.30|9.00||999.41|189.89|0.00
- Număr anunț
- DA28028627
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999 RON
- Valoare atribuită
- 999 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.