Atribuită Cumpărare directă

1.|Plasa Protectie, Fir 2.3 mm, Ochi 12x12 cm, Culoare Verde, Dimensiune (20m x 6m) x 2 Buc|mp|240.00|8.6303|2,071.27|393.54|0.00| |||||||| |TOTAL|2,464.81|240.00||2,071.27|393.54|0.00

Număr anunț
DA28037303
Autoritate contractantă
COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
37450000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,07 RON
Valoare atribuită
2,07 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
25.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,07 RON

din 2,07 RON estimat