Atribuită
Cumpărare directă
11118931 Dulie ceramica cu lamela Lohuis Hepol, E40, 230V Dulia ceramica cu lamela Lohuis Hepol este un produs utilizat pentru becuri cu fasung de tip E40. Tensiunea de alimentare este de 230V, frecventa 50 Hz. Dulia are inaltimea de 70 mm, diametrul de 54 mm si o greutate de 206 g. Specificatii tehnice: Brand: Lohuis Tip produs: dulie cu lamela Utilizare: becuri cu fasung E40 Tensiune alimentare: 230 V Frecventa: 50 Hz Inaltime: 70 mm Diametru: 54 mm Greutate: 206 g Material: ceramica Culoare: alb
- Număr anunț
- DA27961477
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31223000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,83 RON
- Valoare atribuită
- 1,83 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.