Atribuită
Cumpărare directă
10808483 Lavoar Marina, portelan, alb, 40 cm Buc 1 10805150 Set fixare lavoar, ceramica, M10 x 100 mm Buc 1 10805994 Sifon flexibil cu ventil Crimel, alb, D 32-40 mm Buc 1 10811242 Set lavoar si piedestal, ceramica, alb Buc 1 10805150 Set fixare lavoar, ceramica, M10 x 100 mm Buc 1 10805994 Sifon flexibil cu ventil Crimel, alb, D 32-40 mm Buc 1 11124722 Vas WC Neo-Cil, portelan sanitar, evacuare laterala, alb Buc 2 11160220 Capac WC, PP, alb, 48 x 40 x 6 cm Buc 2 10805151 Set fixare WC, ceramica, 10 x 45 mm Buc 2 10807210 Rezervor WC Laguna Liv, ABS, max. 9 l Buc 2 11103301 Racord WC, flexibil, extensibil, PVC, 26-54 cm Buc 2 11123157 Vopsea lavabila interior Casabella, alba, 15 L + Amorsa 5 L Buc 4 10310677 Parchet laminat 10 mm, gri maroniu, Varioclic PM 862 Kadikoy, clasa de trafic AC4, 1287x157,5 mm, 1,419 mp/cutie MP 39,732 10308467 Plinta parchet PVC, stejar chillout, Evo 70, 2500x70x20.7 mm Buc 15 10308542 Set conectori plinta EVO 70 stejar chillout Buc 7 10308522 Set colturi interior, stejar chillout Buc 5 10308550 Set terminatii stanga+dreapta pentru plinta parchet, Stejar chillout Buc 7 10308530 Set colturi exterior, stejar chillout Buc 5 10303419 Folie parchet PEE standard, 3 mm, 100 x 1 m MP 38 11157200 Usa metalica intrare Gama, 880 x 2050 mm, deschidere stanga Buc 1
- Număr anunț
- DA27941989
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,09 RON
- Valoare atribuită
- 3,09 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.