Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara intenționează sa achiziționeze produse informatice “Pachet computere portabile + periferice” după cum urmează: - 3 laptopuri - 3 Monitoare LED minim 23", minim Full HD, cel putin un port HDMI; - 3 Kituri mouse + tastatura Lenovo 510, Wireless, Negru; - 3 Cabluri SBOX HDMI 2.0, HDMI-201,5, tata-tata, 4K, 1,5 metri, negru Laptop(urile) trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - Procesor capabil sa ajunga la 10000 puncte in testul benchmark CPU Benchmark; - Display: minim 15 inch, 1920x1080, Full HD - Memorie RAM: minim 16GB; - Memorie interna : capacitate stocare minim 512 GB, tip SSD; - Placa video: dedicata; - Porturi:min. 1x Thunderbolt, min. 1x USB 3.2 type C, min 1xHDMI, 1x RJ-45; - Garantie: 24 luni Laptopurile si perifericele trebuie sa fie noi, intacte si in ambalaj sigilat. Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.) in cadrul proiectului POIM 2014+ 139895 (Contract de finantare nr.91 RUIC 186 din 15.03.2021).
- Număr anunț
- DA28082677
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,22 RON
- Valoare atribuită
- 11,22 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.