Atribuită Cumpărare directă

HDD extern WD Elements Portable, 2TB, 2.5", USB 3.0, Negru NUMAR DE REFERINTA: WDBU6Y0020BBK PRET DE CATALOG: 243,69 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30233132-5 Unitati de hard disk (Rev.2) DESCRIERE: WDBU6Y0020BBK HDD extern WD Elements Portable, 2TB, 2.5", USB 3.0, Negru Memorie USB ADATA C008, 32GB, USB 2.0, Rosu/Negru NUMAR DE REFERINTA: AC008-32G-RKD PRET DE CATALOG: 15,06 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30233180-6 Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2) DESCRIERE: Memorie USB ADATA C008, 32GB, USB 2.0, Rosu/Negru Placa de retea Ethernet Gigabit TP-Link UE300, USB 3.0 NUMAR DE REFERINTA: ue300 PRET DE CATALOG: 54,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30237135-4 Placi de retea (Rev.2) DESCRIERE: Placa de retea Ethernet Gigabit TP-Link UE300, USB 3.0

Număr anunț
DA27974657
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627 RON
Valoare atribuită
627 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

627 RON

din 627 RON estimat