Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele: 1) Folie protecție telefon mobil – Huawei P40 Lite = 1 buc., 2) Husă pentru telefon mobil - model Huawei P40 lite = 1 buc.

Număr anunț
DA28017068
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat