Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste sa achizitioneze: DRUM LEXMARK 50F0Z00 500Z RET BLACK 60K 50F0Z00, LEX50F0Z00 1 7 Toner HP yellow CE272AC EAN: 0887758680261, CE272AC, HPCCE272AC 1 8 Toner HP Magenta CE273A CE273A 1 9 Toner HP Cyan CE271AC CE271AC 1 13 Imaging Unit Lexmark 50F0Z00 MS310/410/510/610/ MX310/410/510/511/611 black EAN: 0734646433365, 50F0Z00, LEX50F0Z00 2 20 Toner HP CF230A (30A) LJ Pro M203/227 black EAN: 0889894797452, CF230A, HP-CF230A 2 22 Toner Canon Cart. CRG 725 i-SENSYS LBP6000 (3484B002) EAN: 4960999665115, 3484B002, CANL725 1 conform oferta trimisa.
- Număr anunț
- DA28047939
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,06 RON
- Valoare atribuită
- 4,06 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.