Atribuită
Cumpărare directă
51B2H00 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL LEXMARK MS417 MS517 MS617 MX417 MX517 MX617 - 3 bucati C-EXV34 Cartus Toner Canon CEXV34 B, black, CEXV 34 23000 pagini, pentru IR Advance C2020/2030 - 1 bucata C-EXV34 CEXV34 CEXV-34 CARTUS TONER C M Y (36000 PAG) ORIGINAL CANON IR C2020,C2030, C2000 - 1 bucata Cyan TN3480 TN-3480 TN 3480 CARTUS TONER BLACK 8K ORIGINAL BROTHER DCP L5500 L 5500 L5500DN L 5500 DN - 1 bucata
- Număr anunț
- DA28069510
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3 RON
- Valoare atribuită
- 3 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.