Atribuită Cumpărare directă

Preparate chimice pentru utilizari fotografice astfel: Consumabile imprimante: 1. Canon MF729CX, culoare Cyan, cod CRG718C, OEM, numar minim de pagini 2900 cu acoperire 5 % - 1 buc. 2. Canon MF729CX, culoare Yellow, cod CRG718Y, OEM, numar minim de pagini 2900 cu acoperire 5 % - 1 buc. 3. Canon MF729CX, culoare Magenta, cod CRG718M, OEM, numar minim de pagini 2900 cu acoperire 5 % - 1 buc. Consumabile faxuri: 4. Canon L170, culoare Negru, cod CRG728, OEM, numar minim de pagini 2100 cu acoperire 5 % - 4 buc.

Număr anunț
DA27930570
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,84 RON
Valoare atribuită
1,84 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
11.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,84 RON

din 1,84 RON estimat