Atribuită
Cumpărare directă
Dioda de putere D355 R2000 : Current direct mediu – 355 A; Tensiune – 2000 V; Catod la surub M 16; Cablu culoare neagra;Temperatura functionare -40 - +150 grade C; Conductor legatura – fi 16 ; Rezistenta temperature conductor – min 125 grade C. Dioda de putere D355 N2000 : Current – 355 A ;Tensiune – 2000 V ; Anod la surub M16; Cablu culoare rosie; Temperatura functionare -40 - +150 grade C; Conductor legatura – fi 16 ; Rezistenta temperature conductor – min 125 grade C. Termen de garantie 24 de luni de la livrare. Alte informatii se regasesc in Caietul de Sarcini nr. 15656/09.02.2021, atasat.
- Număr anunț
- DA27944202
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- HIDAROM SRL (CUI 14679123)
- Cod CPV
- 31712340-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4 RON
- Valoare atribuită
- 4 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.