Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare obligatorie auto (AR01GCA - 6 luni), conform referat de necesitate nr. 2159/18.05.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a departamentului edilitar al Gospodariri Comunale Arad

Număr anunț
DA28016872
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
Furnizor / câștigător
EXA BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18409050)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370 RON
Valoare atribuită
370 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370 RON

din 370 RON estimat