Atribuită
Cumpărare directă
5999500436035 TURBA FLORASOL 50L BUC 2.00*35.71 5907791100986 SUPORT DUS CNO000D BUC 1.00*7.98 8030575023786 RACORD EXTENSIBIL 550 PT VAS WC 828 BUC 1.00*20.17 8595580558888 SIFON 11/2 X 40/32 PIULITA METALICA A760 BUC 1.00*5.04 5947041003476 SIFON FLEXIBIL 11/2 32/40 8059/O BUC 3.00*6.30 8595580558871 SIFON 11/4 X 40/32 PIULITA PLASTIC A750 BUC 1.00*5.04 8595580560201 SIFON 11/4 X40/32 PIULITA PLASTIC+VENTIL A750+A31 BUC 1.00*10.92 6984000013113 RACORD FLEXIBIL APA 60 CM BUC 1.00*10.17 5052847099483 LACAT AL 40 Y110B/40/122/1 BUC 1.00*29.41
- Număr anunț
- DA28032561
- Autoritate contractantă
- Gradinita Speciala Cluj-Napoca (CUI 5473883)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 24.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.