Atribuită Cumpărare directă

5995991115114 EUROPORTAL 35/92/16 BUC 2.00*42.86 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 2.00*29.41 7290012754005 CILINDRU SIGURANTA A01 30*35 FREZARE BUC 2.00*49.58 6424257002817 BATERIE LAVOAR PERETE BMD3 MADERA BUC 1.00*139.50 mai putin

Număr anunț
DA27919461
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383 RON
Valoare atribuită
383 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
07.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383 RON

din 383 RON estimat