Atribuită
Cumpărare directă
BUSON REZERVOR 00003500527 - 2 BUC BUSON REZERVOR 41283500505 BT121,BG72,FS38-FS480 - 2 BUC REDUCTOR 41286400101 FS300 - 3 BUC REDUCTOR 41476400104 FS360 - 1 BUC SET APARATOARE FS 70 41330071005 - 3 BUC APARATOARE FS360 41477108100 - 1 BUC MUFA 00009890516 - 5 BUC BUJII 98079-56846 BPR6ES - 2 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA27980571
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,82 RON
- Valoare atribuită
- 2,82 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.