Atribuită Cumpărare directă

: FILTRU DE AER 41801410300 FS89-FS131,FS311 10bucx13,91ron conf.oferta nr.13881/13.05.2021

Număr anunț
DA27958578
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
42913500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139 RON
Valoare atribuită
139 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139 RON

din 139 RON estimat