Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU FS 55 - 120 STIHL 4bucx56,84ron AUTOCUT C26-2 TAMBUR CU FIR PENTRU FS 55 - 120 STIH 1bucx67.28ron conf.referat nr.13473/10.05.2021,oferta nr.14799/20.05.2021

Număr anunț
DA28017564
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295 RON
Valoare atribuită
295 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295 RON

din 295 RON estimat