Atribuită Cumpărare directă

AUTOCUT 36-2 STIHL 5bucx79,72ron AUTOCUT 25-2 TAMBUR CU FIR PENTRU FS 55 - 120 STIHL 10bucx56,84ron conf.referat nr.15018/21.05.2021,oferta nr.15320/25.05.2021

Număr anunț
DA28047891
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967 RON
Valoare atribuită
967 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967 RON

din 967 RON estimat