Atribuită Cumpărare directă

Cablu acceleratie 4133 180 1115- 74.58 lei fara tva Antrenor 4133 190 2002 - 35.97 lei fara tva

Număr anunț
DA27929191
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111 RON
Valoare atribuită
111 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111 RON

din 111 RON estimat