Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE WEICON CONFORM OFERTA inregistrata cu 3007/20.05.2021

Număr anunț
DA28039378
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
24951100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,07 RON
Valoare atribuită
1,07 RON
Data publicării
24.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,07 RON

din 1,07 RON estimat